Haber

Yaşlı kadını boğan ve küfür eden CHP’liye Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan sert tepki

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, başörtülü yaşlı kadını boğarak küfür eden CHP’li Büyükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Akkuş’a sert tepki gösterdi. Erdoğan, “14 Mayıs seçimlerinde oy vermedikleri için depremzedelerimize en alçak hakaretleri yağdırdılar, bugün de aynı rezaleti yaşlı kadınlara, görevini yapmaya çalışan gazetecilere saldırmak için kullanıyorlar. Saldırıyor.” Büyükçekmece’de bir teyze. Yazıklar olsun, kadına şiddet yoktu. Annen yaşında bir kadın.” “Böyle saldırının hiçbir açıklaması olamaz. Ey CHP, gidecek hiçbir yeriniz yok.” İfadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Yalova Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, konuşmasında, önceki gün Büyükçekmece Belediyesi’nde gerçekleştirilen rüşvet ve yolsuzluk operasyonu sırasında Büyükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Akkuş’un yaşlı başörtülü kadına baskı yapmasına ve küfretmesine sert tepki gösterdi.

“HER GÜN YENİ BİR SKANDALLA SAVUNUYORLAR”

Erdoğan konuşmasında, “Belediyelerde kurdukları hırsızlık, yolsuzluk, gasp planları ortaya çıkınca gazetecilere saldıran, kadınlarımızı eleştiren, aşağılayan, küfür eden kaba insanlar bunlar. Siyasette çıtayı daha ne kadar düşürebileceklerini, daha ne kadar kibirli olabileceklerini sorgularken her gün yeni bir skandal çıkıyor.” .” söz konusu.

“ANNENİZİN YAŞINDA BİR KADINA BU ŞEKİLDE SALDIRMANIN HİÇBİR AÇIKLAMASI YOK”

“14 Mayıs seçimlerinde oy vermedikleri için depremzedelerimize en alçak hakaretleri yağdırdılar.” Erdoğan, “Aynı rezilliği bugün de yaşlı kadınlara, görevini yapmaya çalışan gazetecilere saldırıyorlar. Büyükçekmece’de teyzeye saldırıyor. Yazıklar olsun, kadına şiddet yoktu. Bunun bir açıklaması yok.” Annen yaşında bir kadına bu şekilde saldırmak. Ey CHP, gidecek hiçbir yerin yok.” .” sözlerini kullandı.

sebenajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu