Haber

Gelin Yasemin Şefkatli’den İbrahim Tatlıses’e Büyük Jest: İkizlerin İsimleri Açıklandı!

İbrahim Tatlıses’in gelini Yasemin Şefkatli ikiz bebeklerini kucağına almak için gün sayıyor. İki erkek çocuğu olacak Tatlıses ailesi, bebeklerinin adını da duyurdu. Bebeklerin isimlerini öğrenerek, “Gelini İbrahim Tatlises’e bir jest yaptı.”

Kaynak:https://www.snobmagazin.com/ido-tatli…

İlişkileri 2017 yılında başlayan Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses, 2021 yılında evlendi.

2020 yılında aile töreniyle nişanlanan ve pandemi nedeniyle düğünlerini 2021 yılına erteleyen Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses, düğünleriyle sosyal medyada heyecan yarattı. Yasemin Şefkatli’nin gelinliği çok konuşuldu.

2 yıldır evli olan çift, ağustos ayında bebek sahibi olacaklarını duyurdu.

Hatta çift, ikiz bebek sahibi olacaklarının müjdesini bile verdi. Şu anda 6 aylık hamile olan Yasemin Şefkatli, ocak ayında bebeklerini dünyaya getirmeyi bekliyor.

Daha sonra ikiz bebeklerinin erkek olacağını paylaşan Yasemin Şefkatli, hamileliği ve yaşadığı süreç hakkında da açıklamalarda bulunuyor.

Hatta geçtiğimiz günlerde eşi İdo Tatlıses hakkında komik bir yorum yapan Yasemin Şefkatli, “İdo’nun saçları beyazladı” demişti. Hazırlık süreçlerinin devam ettiğini anlatan Şefkatli, normal doğum mu yoksa sezaryen mi doğuracağının henüz netleşmediğini ve işi doktora bıraktığını belirtti.

İlk kez ebeveyn olacak çift, bebeklerinin ismine karar verdiklerini ancak sürpriz olmasını istediklerini belirtti.

Hatta Yasemin Şefkatli, eşi İdo Tatlıses’in bebeğine isim verdiğini duyurdu.

Snob Magazine’in haberine göre İdo Tatlıses, hem babasına hem de kayınpederine büyük bir jest yaptı!

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli’nin ikiz oğulları dedelerinin isimlerini taşıyacak. Gördüğünüz gibi Yasemin Şefkatli’nin babası Sinan Şefkatli ile İdo Tatlıses’in babası İbrahim Tatlıses sadece dede değil, torunları da kendi isimlerini taşıyacak.

Bu haberi duyanlar, gelini Yasemin Şefkatli’nin İbrahim Tatlıses ve babası Sinan Şefkatli’ye büyük bir jest yaptığı yorumunu yaptı.

harran-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu