Haber

Çağdaş Atan istifa etmediğini açıkladı

Trendyol Muhteşem Lig gruplarından Mondihome Kayserispor’un teknik direktörü Çağdaş Atan, istifa ettiğine dair iddiaların doğru olmadığını belirtti.

Atan, istifa ettiğini sosyal medyada paylaşmasının ardından resmi hesabından yaptığı açıklamada “İstifa etmedim” ifadesini kullandı.

Tek gündeminin elindeki oyuncu grubunu lige en iyi şekilde hazırlamak olduğunu vurgulayan Atan, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Kayserispor’umuzun pahalı taraftarlarına… İstifa etmedim. Tek gündemimiz transfer kurulunun açılması olmalı. Yönetimimizin sözüne güveniyorum ve dönemin ilk gününden transferlerin gelmesini bekliyorum. Geç kaldığım için kusura bakmayın. Ama ilk maçımıza kadar bekleyeceğim.”

Basın Sözcüsü Koç: “Kaçınılmaz sona yaklaştığımızı hatırlatırım”

Kayserispor Basın Sözcüsü Samet Koç, sosyal medyadan yaptığı açıklamada Çağdaş Atan’ın istifa ettiği haberlerinin kulübü yıprattığını söyledi.

Herkesin kulübe sahip çıkması gerektiğinin altını çizen Koç, şu ifadeleri kullandı:

“Hocamız alnının teri kurumadan sabah antrenmanını yapmış, teknik çalışmalarına devam ediyor. Hocamızın istifa haberine kimsenin sevineceğini düşünmüyorum ama kaçınılmaz sona yaklaştığımızı da hatırlatırım. Hepimizi üzecek bu gelişme olmadan kulübümüze sahip çıkalım. Mahkeme hakimin malı değil, bu kulüp bize yük değil. Zevkle hizmet ediyoruz, zamanımızın çoğunu burada geçiriyoruz ama transferlerle devam edemeyeceğiz ama geleceğiz.” Basın önünde transferlerimize devam ediyoruz” dedi.

diyadin-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu